Dni Otwarte

Jak rokrocznie zapraszamy na Dni Otwarte:

Już 27 lutego w czwartek od 16:30 zapraszamy do Kopernika. wszystkich chętnych do klas dwujęzycznych po szóstej klasie szkoły podstawowej, jak i do licealnych klas wstępnych po ósmej klasie. Będzie można dowiedzieć się wiele o specyfice tego nauczania, zasadach rekrutacji, zwiedzić naszą szkołę.
Kolejny Dzień Otwarty dla wszystkich zainteresowanych nauką w szkole podstawowej oraz w klasie siódmej dwujęzycznej odbędzie się w SP 37 w piątek 27 marca.

Dzień później w sobotę 28 marca zapraszamy na Dzień Otwarty znowu do Kopernika!

Czekamy na wszystkich przekonanych oraz na tych którzy jeszcze się wahają! Po tych spotkaniach  na pewno będziesz chciał uczyć się u nas!

Data wytworzenia: 2020-02-17 09:25 Autor: G.Kasza Data publikacji: 2020-02-17 09:25 Osoba udostępniająca na stronie: A. Makarewicz Data ostatniej modyfikacji: 2020-02-17 Osoba modyfikująca: