American Corner

W dniu 25 lutego uczniowie klasy 7b odwiedzili American Corner - Centrum Kultury i Informacji Amerykańskiej. Centrum jest wspólnym przedsięwzięciem Ambasady USA i Uniwersytetu Śląski w Katowicach. Nasi uczniowie wzięli udział w ciekawej prelekcji dotyczącej powstania Stanów Zjednoczonych, uznania ich niepodległości oraz uchwalenia konstytucji. Na zakończenie spotkania uczniowie wzięli udział w quizie na platformie Kahoot, gdzie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat naszych sąsiadów zza oceanu.

Data wytworzenia: 2020-02-26 13:18 Autor: M.Chwastowska Data publikacji: 2020-02-26 13:18 Osoba udostępniająca na stronie: Bernadetta Ogórek Data ostatniej modyfikacji: 2020-03-02 Osoba modyfikująca: Bernadetta Ogórek